Vstupní dveře

Vstupní dveře z oceleVstupní dveře jsou důležitou součástí každého domu. V minulosti byly panelové i jiné domy vybavovány ocelovými dveřmi, které byly a jsou trvanlivé, ale díky nekvalitnímu provedení, poruchové a těžko udržovatelné.

Ocelové vchodové dveře -
bezpečnější a trvalejší alternativa

Nabízíme alternativu v podobě ocelových dveří z profilových systémů firmy JANSEN. Jedná se o několik profilových řad, které jsou kompletně dořešeny pro použití v náročných podmínkách velkých objektů i rodinných domů. Dveře a stěny dodáváme i v provedení s přerušeným tepelným mostem, takže mohou být použity i pro instalace s požadavkem na vysokou tepelnou izolaci. Výhodou ocelového systému oproti plastovým nebo hliníkovým profilům je vysoká tuhost a pevnost rámů díky tomu, že jsou spoje svařovány el. obloukem metodou MIG. Vzhledem k pevnosti oceli mají výrobky i vynikající odolnost proti vandalizmu. Vstupní
                  dveře - vyšší stupeň ochranyŽivotnost výrobků je prodloužena systémem povrchové úpravy, prováděnou zinkováním a lakováním špičkovými práškovými laky. Zvláště exponovaná místa (např. prahy) jsou řešena nerezovými prvky.

Variabilita vstupních dveří -
barvy, typy skla, madla a další

Díky tomu, že se díly lakují těsně před montáží, má zákazník možnost zvolit si barevnost až na poslední chvíli. Zákazník má možnost široké volby vybavení dveřních křídel. Může to být např. bezpečnostní sklo, nerezová madla, nebo samozamykací zámky. V případě použití elektrických zámků je možno použít elektronické přístupové systémy s přístupem pomocí čipu.

NAŠE PRODUKTY
 

2021 | Ondřej a Vratislav Keprt, K-PORTE | +420 603417684| +420 736646860 | ondrej.keprt@k-porte.cz